6 rühma/ryhmä (CAC) ; rahvuslik/kansallinen (CAC); rahvusvaheline/kansainvälinen (CACIB); NORD Pohjoismaisen sertifikaattinäyttely/ põhjamaade serdinäitus (NCS)

MILLAL / MILLOIN KUS KOHAS / MISSÄ RIIK / VALTIO (DREVER)
KOHTUNIK / TUOMARI
KUST KOHAST/ MISTÄ REG.PÄEV / ILM.PÄIVÄ KES LÄHEB / KUKA MENOSSA
Helena handlerina
REG.MAKS / ILM.MAKSU

2020

Jaanuar / Tammikuu

               
 
               
 

Veebruar / Helmikuu

               
 
               
 

Märts / Maaliskuu

6.3 Vilnius Leedu LT       Pipa, Martta  
7.3 Vilnius Leedu LT       Pipa, Martta  
8.3 Vilnius Leedu LT       Pipa, Martta  
29.3 Eno Soome FI Pekka Teini Soome 26.2 Pipa, Sissi  
37€

Aprill / Huhtikuu

11.4 Imatra Soome FI Leni Finne Soome 16.3 / 22.3    
39 /45€
12.4 Imatra Soome FI Reino Korpela Soome 16.3 / 22.3    
39 /45€
25.4 Kerimäki Soome FI Pekka Teini   9.4    
35€
               

Mai / Toukokuu

9.5 Rantasalmi Soome FI Marjo Nygård Soome 17.4    
33€
16.5 Parikkala Soome FI Mari Lackman Soome 15.4/22.4    
35/45€
21.5 Mikkeli Soome FI Jari Fors Soome 26.4/ 30.4    
36/ 50€
23.5 Siilinjärvi Soome FI Mari Lackman Soome 27.4    
38€

Juuni / Kesäkuu

6.6 Tallinn "ESTONIA WINNER 2020" EEsti Valeria Bobikova Venemaa 2.3/ 4.5/ 18.5    
33/ 43/ 68€
7.6 Tallinn EEsti Jelena Kruus Eesti 13.4/ 25.5    
29/ 37€
13-14.6 Riga "LATVIA WINNER 2020" Latvia LV          
19.6 Vejen Taani DK Jos De Cuyper Belgia 18.5    
436dkk
20.6 Vejen Taani DK Siret Lepasaar Eesti      
21.6 Vejen Taani DK Arne Foss Norra      
27.6 Borås Rootsi SE          
27.6 Överkalix Rootsi SE          
28.6 Överkalix Rootsi SE          
               

Juuli / Heinäkuu

11.7 Pärnu EEsti Anne Collyer (AU) 22.3/ 17.5/ 22.6    
12.7 Pärnu EEsti Wim Wellens (NL) 54/ 68/ 88€    
26.7 Orilampi (valkeala) Soome FI Morgan Wackt Rootsi 31.3/ 30.6/ 5.7 Pipa, Sissi, Hugo, Martta  
25/35/ 40€
               

August / Elokuu

               
               

September / Syyskuu

               
               

Oktoober / Lokakuu

               
               

November / Marraskuu

20.11 Herning Taani DK Jochen Eberhardt Saksamaa      
21.11 Herning "NORDIC WINNER 2020" Taani DK Lajos Holovitz Ungari      
22.11 Herning "DENMARK WINNER 2020" Taani DK Birgit Sluiter Holland      

Detsember / Joulukuu

5.12 Helsinki Soome FI       Pipa, Martta  
6.12 Helsinki Soome FI       Pipa Martta